Зеленський викликає "на килим" Луценка, Авакова, Князєва й Баканова зі звітом у справі Павла Шеремета

Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 23 липня, чекає звіт від голови Генпрокуратури Юрія Луценка, очільника Нацполіції Сергія Князєва, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та виконуючого обов'язки голови Служби Безпеки Івана Баканова щодо розслідування справи про вбивство журналіста Павла Шеремета

Зеленський викликає "на килим" Луценка,…
Фото: УНІАН

Про це він написав на своїй сторіці у Facebook, передає Depo.ua.

"23 липня прошу зібратися Генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ, голову Національної поліції та голову СБУ й доповісти про хід розслідування. Запрошую на зустріч журналістів", – зазначив він.

Зеленський додав, що розкриття вбивства Павла Шеремета попередній президент та правоохоронні органи називали "справою честі". Однак минуло три роки, а питань залишається більше, ніж відповідей.

"Українська спільнота вже давно має отримати відповідь на питання "Хто вбив Павла?"", – наголосив очільник держави. 

Нагадаємо, сьогодні, 20 липня, в Києві проходила акція до роковин з убивства журналіста Павла Шеремета.

Тимчасово повірений у справах Сполучених Штатів Америки в Україні Вільям Тейлор закликав українську владу розслідувати вбивство журналіста Павла Шеремета та притягнути винних до відповідальності.

Довідка: Павло Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року, коли в автомобілі, на якому він їхав, здетонував вибуховий пристрій, слідчі кваліфікували подію як умисне вбивство. На відеозаписах, які фіксують момент підкладання вибухівки, були помітні силуети ймовірних убивць, але з'явилася інформація, що МВС також має записи з рисами облич імовірних злочинців.

Шеремет до смерті працював в інтернет-виданні "Українська правда" та на Радіо "Вести". В Україні одразу створили опергрупу з розслідування цього вбивства, до якої увійшли представники ФБР.

Слідство розглядає п'ять версій вбивства Павла Шеремета: злочин здійснений через професійну діяльність на Росії і Білорусі; помилка в об'єкті злочину (готувалося вбивство, цивільної дружини Шеремета власника видання "Українська правда" Олени Притули); професійна діяльність в Україні – за критичні публікації у виданні "Українська правда" та на радіо "Вести"; зусилля в дестабілізації ситуації в державі; конфліктні ситуації в особистому житті Павла Шеремета – сімейне, комерційне і фінансове становище.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme