Єрофєєв пояснив, що воював за "ЛНР" через "загиблих на Майдані міліціонерів"

У четвер, 14 квітня, під час судового засідання ГРУшник Євген Єрофєєв заявив, що приїхав воювати на Донбас за "ЛНР", оскільки на Майдані загинули міліціонери
Depo.Життя
14 квітня 2016 18:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє у "Tвіттері" журналіст Ольга Комарова, передає depo.ua.

Крім того, він запевняє, що його нібито змушували говорити, що він росыйський військовий.

"Єрофеєв каже що приіхав воювати за "ЛНР", бо на Майдані загинули десятки та сотні міліціонерів", - написала вона.

Також росіянин заявив, що приїхав до Луганська захищати населення, та не знав що "ЛНР" є терористичною організацією в Україні. Серед причин свого прибуття на Донбас він вказав й відсутність виплат сім'ям загиблих на Майдані міліціонерів компенсацій та пенсій.

Водночас він відмовляється відповідати на більшість запитань й сам запитує: "Що таке присяга?".

Єрофеєв водночас вказав, що з арміі РФ звільнився у 2015 році, бо скоротили посаду, але наказ про звільнення на руки не отримав. Також він додав, що після звільнення поїхав воювати в Україну не за гроші, а за ідею: дружина підробляє, їй вистачає, - запевняє він. 

Як повідомляв depo.ua, двох російських спецназівців зі складу диверсійно-розвідувальної групи - Олександра Алєксандрова та Євгена Єрофєєва - затримали 16 травня під час бойового зіткнення в районі міста Щастя.

Нагадаємо, як заявив раніше адвокат Валентин Рибін, висновки судово-медичного експерта у справі ГРУшників Александрова та Єрофєєва дозволяє говорити про можливість зняття обвинувачень у скоєнні теракту.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя