З ГРУшників можуть зняти обвинувачення в теракті, - адвокат

Висновки судово-медичного експерта у справі ГРУшників Александрова та Єрофєєва дозволяє говорити про можливість зняття обвинувачень у скоєнні теракту
Depo.Влада
7 квітня 2016 19:52
ФОТО: depo.ua

Про це заявив адвокат Александрова Валентин Рибін, повідомляє depo.ua з посиланням на РИА "Новости".

Розповідаючи про відмінності у висновках експертизи українського і російського експертів, адвокат сказав, що сторону захисту "повністю влаштовує дослідження, проведене фахівцем".

"Він не може бути експертом на території України, так як у нього немає відповідного свідоцтва на території України. Він фахівець в області медицини і чітко дає відповіді на ті питання, на які, на жаль, експерт Харківського обласного бюро не змогла дати чітку відповідь", - зазначив Рибин.

"Мова йде про кульові пошкодження у кістках скелета людини, які мають чіткі межі. Ці границі, як правило, в більшості випадків, обумовлені калібром", - сказав адвокат.

Відповідаючи на уточнююче питання про те, чи означає це, що підсудні не могли вбити українського військовослужбовця з гвинторіза, який згідно з матеріалами справи належить Єрофеєву, захисник відповів ствердно.

"Це (прилучення до обвинувального акту висновку експерта Міноборони (РФ) допоможе нам в наступному: одним із звинувачень є вчинення терористичного акту, в результаті якого був убитий чоловік",- підкреслив Рибін. Він повідомив, що висновки російського експерта були зроблені з ініціативи адвоката Юрія Грабовського, який був убитий в березні.

Нагадаємо, що Єрофеєва і Александрова звинувачують в участі в терористичних організаціях і причетності до вбивства українського військового під містом Щастя Луганської області. 

24 березня адвоката Александрова - Юрія Грабовського знайшли мертвим на Черкащині.  За версією ГПУ, його вбили, щоб очорнити Україну напередодні квітневого референдуму у Нідерландах щодо Угоди про асоціацію.

 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада