Британський експерт розповіла про правильну підготовку до занять спортом

Британський фітнес-експерт та персональний тренер Кіра Стокер розповіла про правильну підготовку до занять спортом
Depo.Життя
13 вересня 2016 19:48
ФОТО: depo.ua

За словами експерта, перед кожним тренуванням слід виконувати ряд підготовчих "обрядів", які допоможуть не тільки налаштуватися на потрібний лад, але й збільшать ефективність занять, передає depo.ua з посиланням на Refinery 29.

Стокер запевняє, що правильна підготовка є одним з ключових чинників досягнення мети.

1. Прислухайтеся до свого тіла

Як пояснює експерт, не кожен день підходить для занять спортом: погане самопочуття, настрій або слабкість є серйозним приводом, щоб залишитися вдома. Фізичні вправи у разі невідповідного настрої можуть фізично нашкодити та погіршити моральне становище.

2. Знайдіть мотивацію

Тренер пропонує кожного разу нагадувати собі, навіщо прикладаються настільки великі зусилля, адже чітке бачення мети допомагає тримати темп тренувань і навіть виходити за власні межі. Це необхідно задля досягнення великих результатів.

3. Складіть план тренування

За словами фітнес-інструктора, перш ніж зайнятися спортом, необхідно скласти план вправ. Таким чином можна правильно сформувати заняття не тільки на один раз, але і на тиждень, що неодмінно підвищить ефективність.

4. Поїжте

Як розповідає експерт, перш ніж займатися спортом необхідно запастися енергією, а можливо це зробити тільки за допомогою правильного харчування. В ідеалі потрібно їсти за одну годину до фізичних навантажень, але треба пам'ятати, що кожен організм унікальний і свою межу потрібно знайти самостійно. Стокер рекомендує вживати корисні вуглеводи і трохи білка.

5. Підтримуйте водний баланс

Для успішних занять спортом необхідно підтримувати водний баланс, тому протягом дня експерт рекомендує випивати достатньо води. Вона дарує не тільки хороше самопочуття, але й заряджає необхідною енергією.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя