Саміт G20 вперше проведуть в арабській країні

Саміт країн "Великої двадцятки" (G20) наступного року вперше відбудеться в арабській країні – у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на саудівське агентство SPA.

"У Королівстві Саудівська Аравія відбудеться 15-й щорічний саміт лідерів G20 21 і 22 листопада 2020 року у столиці Ер-Ріяді", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у саміті візьмуть участь лідери найбільших світових економік, а також керівники інших запрошених країн, міжнародних та регіональних організацій.

Порядок денний саміту охоплюватиме фінансові, економічні та соціальні питання, включаючи питання енергетики, навколишнього середовища, клімату, цифрової економіки, торгівлі, сільського господарства, охорони здоров'я, освіти та праці.

Наголошується, що саміт, зокрема, має на меті розробити ефективну політику для досягнення сталого та збалансованого розвитку та створення робочих місць.

Напередодні саміту Саудівська Аравія буде проводити підготовчі зустрічі на рівні міністрів, а також зустрічі для високопоставлених урядовців країн-членів G20 та представників міжнародних організацій, приватного сектору та громадянського суспільства.

Нагадаємо, у 2019 році саміт країн "Великої двадцятки" (G20) відбудеться в японському місті Осака.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна