Ми розповідаємо про самобутність українських сіл не з точки зору їх етнографічної чи природної цінності, а в першу чергу – як основи нашої нації, як джерела невичерпного оптимізму, кмітливості, вміння адаптуватися до будь-яких умов. Приєднатися до проекту мають можливість усі – пишіть нам, і творча група приїде у ваше село та розповість про нього.
Перший сезон проєкту «ВеСело» ГІДНИЙ ФІНАЛ
У січні екіпаж проєкту «ВеСело» знову відправився в дорогу — але на цей раз з подвійно приємною місією, для нагородження переможця першого сезону проєкту села Обертин Івано-Франківської області



Проект «ВеСело»: вітаємо переможців!
Перший сезон проекту «ВеСело» офіційно завершено: читачі сайту depo.ua обрали саме веселе, життєрадісне, оптимістичне село, яке і отримає титул «ВеСело 2020».



Волоське. Економічне диво на березі Дніпра
Усі села, в яких ми побували у цьому сезоні проєкту «ВеСело», унікальні. У кожного своя історія, у кожному є неймовірні люди, завдяки яким село не губиться на тлі історії і не готується до цілковитого забуття, а живе нормальним повноцінним життям.



ВеСело у Веселому
Мету нашого проєкту можна сформулювати і так — знайти в Україні найбільш веселі і оптимістичні села і розповісти про них якомога більшій кількості людей.



Степанці.
Світ своїми руками

Життєва історія про те, що все зламане можна полагодити, або насамкінець - перепрофілювати
Четвертинівка.
Між минулим
і майбутнім
Чотириста років тому (ну, трохи менше) тут змінився перебіг української історії. Хтозна, може й те, що сьогодні відбувається в Четвертинівці, колись назвуть зміною перебігу історичних подій?
Фаліон, «Батальйон», мільйон
Об'єктом першого епізоду проекту, присвяченого українським селам, що відмовляються вимирати, стало село П'ятничани Хмельницької області.


Обертин: місце розвороту
Історія про те, як 300 гривень погубили 7 тисяч душ, а $57 000 врятували історію.