Влада

У Харкові за єдину Україну мітингують п'ять тисяч людей

У Харкові до п'яти тисяч людей зібралися на ходу під гаслом «Харків - це Україна»

28 вересня 2014, 16:53

Про це повідомляє УНІАН, передає ДеПо.

Учасники мітингу пройшли від Дзеркального струменя на вул. Сумській до площі Конституції. Вони тримають національні прапори, символіку Харкова, а також кількох політичних партій.

Люди несуть плакати з написами: «Убий в собі московського раба!», «Вір в Україну!», «Донецьк - це Україна», «Харків і Полтава - разом». Мітингувальники також скандують «Харків - це Україна», «Слава Україні! Героям слава!». Вони кричать і лайливі речівки про президента Росії Володимира Путіна і «Новоросію».

На захід прийшли рядові харків'яни, активісти політичних партій, ультрас футбольного клубу «Металіст». В колоні йшов голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута.

Перед ходою перед Харківським академічним театром опери та балету пройшов концерт. Планується, що на площі Конституції відбудеться мітинг «Харків - це Україна», після чого його учасники повернуться на площу Свободи, де пройде традиційне недільне Народне віче і ярмарок громадських ініціатив.

Охороняють громадський порядок близько 100 співробітників міліції та добровольчого батальйону МВС «Слобожанщина».

Нагадаємо, що вчора комуністи спробували провести в Харкові несанкціонований антивоєнний мітинг. Міліція затримала близькл 20 чоловік з сепаратистською символікою, включаючи і екс-нардепа від КПУ Аллу Александровську.

Loading...
Loading...