У Харкові за єдину Україну мітингують п'ять тисяч людей

У Харкові до п'яти тисяч людей зібралися на ходу під гаслом «Харків - це Україна»
Depo.Влада
28 вересня 2014 16:53
ФОТО: depo.ua
У Харкові за єдину Україну мітингують п
У Харкові за єдину Україну мітингують п'ять тисяч людей

Про це повідомляє УНІАН, передає ДеПо.

Учасники мітингу пройшли від Дзеркального струменя на вул. Сумській до площі Конституції. Вони тримають національні прапори, символіку Харкова, а також кількох політичних партій.

Люди несуть плакати з написами: «Убий в собі московського раба!», «Вір в Україну!», «Донецьк - це Україна», «Харків і Полтава - разом». Мітингувальники також скандують «Харків - це Україна», «Слава Україні! Героям слава!». Вони кричать і лайливі речівки про президента Росії Володимира Путіна і «Новоросію».

На захід прийшли рядові харків'яни, активісти політичних партій, ультрас футбольного клубу «Металіст». В колоні йшов голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута.

Перед ходою перед Харківським академічним театром опери та балету пройшов концерт. Планується, що на площі Конституції відбудеться мітинг «Харків - це Україна», після чого його учасники повернуться на площу Свободи, де пройде традиційне недільне Народне віче і ярмарок громадських ініціатив.

Охороняють громадський порядок близько 100 співробітників міліції та добровольчого батальйону МВС «Слобожанщина».

Нагадаємо, що вчора комуністи спробували провести в Харкові несанкціонований антивоєнний мітинг. Міліція затримала близькл 20 чоловік з сепаратистською символікою, включаючи і екс-нардепа від КПУ Аллу Александровську.