Влада

Шкіряк призначений в.о. голови ДСНС

Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк призначений тимчасово виконуючим обов'язки голови Державної служби з Надзвичайних ситуацій

25 березня 2015, 13:28

Про це на брифінгу повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає depo.ua.

"Рішенням уряду терміново призначено нового виконуючого обов'язки голови ДСНС на строк проведення заходів (розслідування - ред.) мго радника Зоряна Шкіряка", - заявив Аваков.

Він підкреслив, що "ми хочемо громадського контролю над цим процесом (розслідуання  вчинення злочину вищим керівництвом служби з надзвичайних ситуацій,  - ред. )".

"Ми розуміємо, що хлине потік скарг, і тому я хочу тримати цей процес на контролі", - сказав міністр.

Аваков заявив, що задача Шкіряка полягає в тому, що "треба провести перевірку не тільки в кримінально-процесуальній сфері, а й в сфері адекватності та лояльності до корупції чинних держчиновників".

При цьому міністр зізнався, що "Шкіряк - це справжній сюрприз".

Новий в.о. голови ДСНС Шкіряк у свою чергу заявив, що залишається "в команді міністра внутрішніх справ, прем'єра і президента".

"Крім реальної війни ми повинні дати жорстокий бій ганебній корупції, яка продовжує руйнувати державу. Я приймаю цей виклик і приступлю до виконання обов'язків", - сказав він.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні Кабінет міністрів звільнив голову Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Сергія Бочковського та його першого заступника Василя Стоєцького.

Голову ДСНС Бочковського затримали прямо в ході засідання Кабміну.

Як повідомив Аваков, керівництво ДСНС затримано у справі про закупівлю палива за завищеними цінами.

Фото: facebook.com/zoryan.zoryan

Loading...
Loading...