Шкіряк призначений в.о. голови ДСНС

Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк призначений тимчасово виконуючим обов'язки голови Державної служби з Надзвичайних ситуацій
Depo.Влада
25 березня 2015 13:28
ФОТО: depo.ua
Шкіряк призначений в.о. голови ДСНС
Шкіряк призначений в.о. голови ДСНС

Про це на брифінгу повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає depo.ua.

"Рішенням уряду терміново призначено нового виконуючого обов'язки голови ДСНС на строк проведення заходів (розслідування - ред.) мго радника Зоряна Шкіряка", - заявив Аваков.

Він підкреслив, що "ми хочемо громадського контролю над цим процесом (розслідуання  вчинення злочину вищим керівництвом служби з надзвичайних ситуацій,  - ред. )".

"Ми розуміємо, що хлине потік скарг, і тому я хочу тримати цей процес на контролі", - сказав міністр.

Аваков заявив, що задача Шкіряка полягає в тому, що "треба провести перевірку не тільки в кримінально-процесуальній сфері, а й в сфері адекватності та лояльності до корупції чинних держчиновників".

При цьому міністр зізнався, що "Шкіряк - це справжній сюрприз".

Новий в.о. голови ДСНС Шкіряк у свою чергу заявив, що залишається "в команді міністра внутрішніх справ, прем'єра і президента".

"Крім реальної війни ми повинні дати жорстокий бій ганебній корупції, яка продовжує руйнувати державу. Я приймаю цей виклик і приступлю до виконання обов'язків", - сказав він.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні Кабінет міністрів звільнив голову Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Сергія Бочковського та його першого заступника Василя Стоєцького.

Голову ДСНС Бочковського затримали прямо в ході засідання Кабміну.

Як повідомив Аваков, керівництво ДСНС затримано у справі про закупівлю палива за завищеними цінами.

Фото: facebook.com/zoryan.zoryan