"Я відчуваю запах палаючих шин": Ющенко пророкує "справжній" Майдан

Третій президент України Віктор Ющенко прогнозує нові масові протести в Україні найближчим часом

Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Гордон", передає depo.ua.

Ющенко вважає, що Україна стоїть на порозі нового Майдану. "Я відчуваю запах палаючих шин. І, повірте, це буде справжній третій Майдан, а не імітація, яка днями відбувалася в центрі Києва", - заявив він.

При цьому політик радить українцям підтримати можливий "Майдан-3" для створення принципово нових політичних сил.

"Якби унікальні пориви "помаранчевого" і Євромайдану перевтілились у справжній політичний рух, Україна зробила крок б набагато вперед. Поки ж багатьох прекрасних активістів, які потрапили у владу, стара згнила політична система практично поглинула", - сказав екс-президент.

"Обидва Майдани так і не породили новий рух, який став би опорою, фундаментом для будівництва політичного каркаса нації і в парламенті, і в уряді. Ми знову вибираємо між старими політичними силами, які не вміють і не хочуть вибудовувати відносини з громадянським суспільством по-іншому. Взяли доблесних людей з Майдану, розбавили ними кілька партій, щоб отримати голоси виборців - і все, всередині фракцій логіка взаємодії залишилася старою. Це неправильно, потрібні принципово нові політичні сили", - переконаний Ющенко.

Нагадаємо, раніше перший президент України Леонід Кравчук заявив, що безвідповідальність найвищих українських посадовців може призвести до нової революції.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...