"Я відчуваю запах палаючих шин": Ющенко пророкує "справжній" Майдан

Третій президент України Віктор Ющенко прогнозує нові масові протести в Україні найближчим часом
Depo.Влада
1 березня 2016 10:35
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Гордон", передає depo.ua.

Ющенко вважає, що Україна стоїть на порозі нового Майдану. "Я відчуваю запах палаючих шин. І, повірте, це буде справжній третій Майдан, а не імітація, яка днями відбувалася в центрі Києва", - заявив він.

При цьому політик радить українцям підтримати можливий "Майдан-3" для створення принципово нових політичних сил.

"Якби унікальні пориви "помаранчевого" і Євромайдану перевтілились у справжній політичний рух, Україна зробила крок б набагато вперед. Поки ж багатьох прекрасних активістів, які потрапили у владу, стара згнила політична система практично поглинула", - сказав екс-президент.

"Обидва Майдани так і не породили новий рух, який став би опорою, фундаментом для будівництва політичного каркаса нації і в парламенті, і в уряді. Ми знову вибираємо між старими політичними силами, які не вміють і не хочуть вибудовувати відносини з громадянським суспільством по-іншому. Взяли доблесних людей з Майдану, розбавили ними кілька партій, щоб отримати голоси виборців - і все, всередині фракцій логіка взаємодії залишилася старою. Це неправильно, потрібні принципово нові політичні сили", - переконаний Ющенко.

Нагадаємо, раніше перший президент України Леонід Кравчук заявив, що безвідповідальність найвищих українських посадовців може призвести до нової революції.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада