Власник Intraco: Я не створював компанію в інтересах Порошенка

Заступник генерального директора Roshen і власник компанії Intraco Management Limited Сергій Зайцев заявив, що не створював компанії в інтересах президента України Петра Порошенка

Про це він заявив в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає depo.ua.

"Мені вже переправляли кілька запитів ЗМІ на цю тему. Відповідаю: ні, неправда (не створював компанії в інтересах Порошенка, - ред.). Якщо по-простому, у мене були, є і, дасть Бог, будуть власні бізнес-інтереси та проекти, під які я створював різні компанії", - сказав Зайцев.

"З іншого боку, я дуже давно знайомий з Петром Олексійовичем: на початку дев'яностих у нас були деякі спільні ініціативи, багато років я відповідаю за зовнішньоекономічний блок (закупівлі сировини) на Roshen і є міноритарним акціонером підприємства. Ось і весь зв'язок з Петром Порошенком, до того ж до того, як він став президентом", – додав він.

Нагадаємо, 10 травня журналіст Дмитро Гнап повідомив, що беніфіціаром офшорної компанії Intraco Management Ltd є заступник генерального директора корпорації "Рошен" Сергій Зайцев. Вона  начебто торгує з "Газпромом".

Міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ) відкрив доступ до бази даних, яка грунтується на так званих "панамських документах". Інформація була опублікована 9 травня о 21:00 за Києвом. Оновлена база даних містить більш ніж 200 тис. офшорних компаній, зареєстрованих через Mossack Fonseca. За даними ICIJ, 643 українських громадянина володіють 469 офшорними компаніями.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.

Loading...
Loading...