Власник Intraco: Я не створював компанію в інтересах Порошенка

Заступник генерального директора Roshen і власник компанії Intraco Management Limited Сергій Зайцев заявив, що не створював компанії в інтересах президента України Петра Порошенка
Depo.Гроші
18 травня 2016 21:30
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає depo.ua.

"Мені вже переправляли кілька запитів ЗМІ на цю тему. Відповідаю: ні, неправда (не створював компанії в інтересах Порошенка, - ред.). Якщо по-простому, у мене були, є і, дасть Бог, будуть власні бізнес-інтереси та проекти, під які я створював різні компанії", - сказав Зайцев.

"З іншого боку, я дуже давно знайомий з Петром Олексійовичем: на початку дев'яностих у нас були деякі спільні ініціативи, багато років я відповідаю за зовнішньоекономічний блок (закупівлі сировини) на Roshen і є міноритарним акціонером підприємства. Ось і весь зв'язок з Петром Порошенком, до того ж до того, як він став президентом", – додав він.

Нагадаємо, 10 травня журналіст Дмитро Гнап повідомив, що беніфіціаром офшорної компанії Intraco Management Ltd є заступник генерального директора корпорації "Рошен" Сергій Зайцев. Вона  начебто торгує з "Газпромом".

Міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ) відкрив доступ до бази даних, яка грунтується на так званих "панамських документах". Інформація була опублікована 9 травня о 21:00 за Києвом. Оновлена база даних містить більш ніж 200 тис. офшорних компаній, зареєстрованих через Mossack Fonseca. За даними ICIJ, 643 українських громадянина володіють 469 офшорними компаніями.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.