Гроші

Бойовики викрали тепловоз із вугільного підприємства на Луганщині

У неділю бойовики самопроголошеної Луганської народної республіки викрали з підприємства «Первомайськвугілля» тепловоз

08 грудня 2014, 09:12

Про це повідомив голова Луганської ОДА Геннадій Москаль, передає ДеПо.

«Увечері кілька озброєних бойовиків приїхали на тепловозі ЧМЕ-3 із с. Стаханов (перебуває під контролем «ЛНР») у м. Золотий-5, підконтрольне Україні, і по залізничній колії заїхали на державне підприємство «Первомайськвугілля». Після цього причепили до свого тепловозу маневровий тепловоз ТЕМ-2, що стояв у спеціальному ангарі, і поїхали назад. Охорона підприємства перешкодити озброєним людям не змогла, тому «Первомайськвугілля» залишилося без тепловоза», - цитує Москаля прес-служба Луганської ОДА.

Він підкреслив, що «причина цього зухвалого викрадення в тому, що залізничні шляхи, що з'єднують контрольовану Україною територію і «ЛНР», не охороняються.

«Проте після викрадення тепловоза блокпости, очевидно, слід ставити і на залізниці», - сказав голова Луганської ОДА.

Як повідомляв ДеПо, раніше Москаль заявляв, що на складах об'єднань «Луганськвугілля» та «Первомайськвугілля» на підконтрольній Україні території є 122 тисячі тонн вугілля, які лежать там «мертвим вантажем», оскільки Донецька залізниця (центральний офіс якої, незважаючи на рішення РНБО і постанову Кабінету Міністрів, так і залишився в окупованому Донецьку) не має вагонів для відвантаження вугілля на теплоелектростанції.

Loading...
Loading...