Бойовики викрали тепловоз із вугільного підприємства на Луганщині

У неділю бойовики самопроголошеної Луганської народної республіки викрали з підприємства «Первомайськвугілля» тепловоз
Depo.Гроші
8 грудня 2014 09:12
ФОТО: depo.ua
Бойовики викрали тепловоз із вугільного підприємства на Луганщині
Бойовики викрали тепловоз із вугільного підприємства на Луганщині

Про це повідомив голова Луганської ОДА Геннадій Москаль, передає ДеПо.

«Увечері кілька озброєних бойовиків приїхали на тепловозі ЧМЕ-3 із с. Стаханов (перебуває під контролем «ЛНР») у м. Золотий-5, підконтрольне Україні, і по залізничній колії заїхали на державне підприємство «Первомайськвугілля». Після цього причепили до свого тепловозу маневровий тепловоз ТЕМ-2, що стояв у спеціальному ангарі, і поїхали назад. Охорона підприємства перешкодити озброєним людям не змогла, тому «Первомайськвугілля» залишилося без тепловоза», - цитує Москаля прес-служба Луганської ОДА.

Він підкреслив, що «причина цього зухвалого викрадення в тому, що залізничні шляхи, що з'єднують контрольовану Україною територію і «ЛНР», не охороняються.

«Проте після викрадення тепловоза блокпости, очевидно, слід ставити і на залізниці», - сказав голова Луганської ОДА.

Як повідомляв ДеПо, раніше Москаль заявляв, що на складах об'єднань «Луганськвугілля» та «Первомайськвугілля» на підконтрольній Україні території є 122 тисячі тонн вугілля, які лежать там «мертвим вантажем», оскільки Донецька залізниця (центральний офіс якої, незважаючи на рішення РНБО і постанову Кабінету Міністрів, так і залишився в окупованому Донецьку) не має вагонів для відвантаження вугілля на теплоелектростанції.