Вибухи в Калинівці: Евакуювали вже 30 тисяч людей

З вінницького міста Калинівка, де вчора ввечері загорілися військові склади, а також прилеглих сіл уже евакуювали близько 30 тисяч людей

Про це повідомляє ДСНС, передає Depo.ua.

Додамо, що це інформація станом на 8:00.

Нагадаємо, 26 вересня близько 22:00 надійшла інформація про вибухи боєприпасів на військових складах Міністерства оборони України поблизу міста Калинівка. Горить 48 арсенал Міноборони.

У прес-службі ДСНС заявили, що здійснено оповіщення жителів Калинівки та населених пунктів в 10 кілометровій зоні (Павлівка, Капустянка, Дорожнє, Сальник, Стрижів) в населених пунктах проживає близько 25 тис. людей. Здійснюється евакуація населення.

За даними поліції, станом на 3:15 год. вже евакуйовано близько 28 тисяч людей, 8 тисяч з яких – з допомогою транспорту, наданого місцевою владою.

До Вінниці вже прибув прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, голова СБУ Василь Грицак, голова Генштабу Віктор Муженко.

До лікарні доправлено 200 евакуйованих людей, серед них є двоє жінок із вибуховими травмами.

Згодом медпрацівниця повідомила, що у штаб в смт Стрижавка доправили жінку із переломом бедра та жінку із черепно-мозковою травмою.

Місцеві жителі повідомляють, що внаслідок вибухів на військових складах у Калинівці загинуло двоє людей.

До гасіння пожежі на військових складах у Калинівці залучено два танки. Згодом для ліквідації наслідків пожежі на військових складах у Калинівці, що на Вінниччині, залучили літак і пожежні потяги.

Станом на 7:40 інтенсивність вогню на палаючих військових складах у Калинівці стала меншою, проте кількість танків для гасіння пожежі збільшать.

За ситуацією під Вінницею можна стежити в нашій хроніці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна