Ветерани АТО стверджують, що готові дати відсіч ворогу

Ветерани АТО готові до того, щоб у разі ескалації конфлікту на сході України першими піти на війну і зупинити ворога
 

Журналіст відділу новин
Ветерани АТО стверджують, що готові дати…
Фото: Андрій Козінчук

Про це в коментарі для телеканалу "Україна 24" заявив військовий психолог і ветеран АТО Андрій Козінчук з Києва, інформує Depo.ua.

"Ми готові. Найголовніше, що ви маєте розуміти – що ветерани готові, аж навіть моторошно розповідати, наскільки ми готові. Ми нещодавно списалися, зібралися і вже навіть провели тренувальні збори зі стрільбами, з наданням медичної допомоги", – заявив Андрій Козінчук.

Він наголосив, що у більшості своїй ветерани АТО готові до того, щоб у першу хвилю мобілізації піти і стати на заваді ворогу.

"Не бракуватиме людей, які захочуть піти поновитися на мобілізацію і захищати нашу країну. Морально психологічний стан – дуже високий", – запевнив ветеран АТО.

Нагадаємо, за даними Міноборони України, Росія стягнула до українського кордону 28 батальйонних тактичних груп. Про це 30 березня на позачерговому засіданні Верховної Ради заявив головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак. Тоді ж Верховна Рада України ухвалила постанову №5312 щодо ескалації російсько-українського збройного конфлікту, засудивши дії Росії.

31 березня, відбулася телефонна розмова міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби та держсекретаря США Ентоні Блінкена. Вони обговорили загострення ситуації на Донбасі та посилення взаємодії у безпековій сфері. А 1 квітня у розмові із міністром оборони України Тараном голова американського Пентагону запевнив, що США захистять Україну, якщо Росія розпочне активні військові дії на Донбасі.

7 квітня ватажок "ДНР" Денис Пушилін побачив на фронті на Донбасі американців і анонсував загальний призов в "ДНР". Того ж дня він заявив, що найманці з Росії готові вирушити на Донбас воювати проти України.

Згодом стало відомо, що Пушилін опрацьовує три варіанти звернення до президента Росії Володимира Путіна, у одному з яких буде прохання прийняти "ДНР" до складу Росії.

У свою чергу віце-прем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков 10 квітня заявив, що ймовірність широкомасштабної агресії Росії проти України мінімальна.

10 квітня Україна ініціювала в ОБСЄ спеціальне засідання через збройну ескалацію Росії біля українського кордону та в тимчасово окупованому Криму. Однак Росія відмовилася брати участь у цьому засіданні.

11 квітня прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що загострення на Донбасі і стягування російських військ не означає, що Росія допускає можливість війни з Україною.

12 квітня українська розвідка повідомила про збільшення ударних угрупувань Росії біля українських кордонів.

Читайте також: Еволюція української армії: Як змінився військовий резерв ЗСУ за сім років війни

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme