Україна озброює світ: Що за бронетехніку ми постачаємо Індонезії

Індонезія займає одну з провідних позицій у рейтингу імпортерів української зброї

Україна озброює світ: Що за бронетехніку…

Україна посідає 12 місце у списку 25 найбільших експортерів зброї у звіті, оприлюдненому 11 березня 2019 року Стокгольмським міжнародним інститутом досліджень проблем миру (SIPRI).

 

Depo.ua пропонує серію матеріалів про найбільших імпортерів української зброї та техніки. 

 

Отже, Індонезія – один із найбільших торгівельних партнерів України у Південно-Східній Азії. Активні економічні відносини між країнами почалися у 1996-му, після підписання Угоди про економічне та технічне співробітництво, Торгівельної угоди, Угоди про сприяння та захист інвестицій та ін. 

 

Напрямки взаємодії визначаються, в тому числі, на засіданнях Міжурядової українсько-індонезійської Комісії з питань економічного та технічного співробітництва, які відбулися вже тричі. 

 

Що ж до торгівлі зброєю, цей напрямок лише починає розвиватися. 

 

Зокрема, у 2017-му ми поставили до країни п'ять танків БТР-4М в рамках виконання контракту від 2014-го. 

 

Бронетехніка розроблена Харківським конструкторським бюро з машинобудування, виготовляється на заводі ім. Малишева, який не так давно освоїв ще й виробництво корпусів для бронетранспортерів.

На випробуваннях в Індонезії протестували військові машини в різних умовах, випробувавши її на морі, у горах та на важкопрохідній місцевості. 

Перевіряли потужності українських машин на дистанції у 100 км. Танки подолали відстань від Джакарти до узбережжя Яванського моря.  Можливості танків щодо ведення вогню випробовували у каньйоні. 

Перша партія склала п'ять бойових одиниць.  Дві з них мають автоматичні бойові модулі  БМ-7 "Парус", що являють собою поєднання 30-мм автоматичної гармати ЗТМ-1, спареного 7,62-мм кулемета, 30-мм автоматичного гранатомета та ПТРК "Бар’єр".

Інші три машини оперують спареними великокаліберним 12,7-мм та 7,62 мм кулеметами.

Українська бронетехніка слугуватиме індонезійським морським піхотинцям. 

 

Наприкінці минулої осені, під час виставки озброєнь Indo Defence 2018 прес-служба "Укроборонпрому" повідомила про розширення співробітництва. Зокрема, Індонезія озвучила намір закупити в Україні партію шумових гвинтівок, а також зацікавлення нашими радіолокаційними станціями, в тому числі, контрбатарейними, авіаційними засобами радіоелектронної боротьби і БПЛА. 

 

Уклали меморандум про те, що Індонезія сприятиме просуванню українських бронетранспортерів у Південно-Азіатському регіоні.

Ремонт двигунів для винищувачів

Україна ремонтує двигуни АЛ-31Ф і  АЛ-30ФП для винищувачів Су-27СК та Су-30 російського виробництва, які використовуються у збройних силах Індонезії. До 2017-го включно такі ремонтні роботи країна проводила в білоруському місті Барановічі.

Підтягнути військову техніку до робочого стану індонезійцям допомагають працівники Луцького ремонтного заводу "Мотор". 

Плани на літак "Антонова"

Також певний час обговорюються поставки у країну військово-транспортних літаків ДП "Антонов".  Зокрема, віцепрезидент країни Юсуф Калла зацікавився моделлю Ан-148-300МП для морського патрулювання, який дозволяє, в тому числі, знищувати надводні цілі. 

ФОТО: Ukrainian Military Pages

Літак обладнаний радарами і високочутливими сенсорами, системами визначення цілей. 

Його можна використовувати для перевезення зброї, розвідувальних і пошуково-рятувальних операцій на морі.

Модель – одна з модифікацій реактивного літака Ан-148, а саме Ан-148.  Його дальність польоту складає сім тисяч кілометрів. 

Читайте також: Україна озброює світ: Що за бронетехніку ми постачаємо Таїланду

 

Україна озброює світ: Що за бронетехніку ми постачаємо Іраку

 

Україна озброює світ: Перу купуватиме літаки, прозвані в народі "Бандерами"

 

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme