РосЗМІ лякають запровадженням воєнного стану на Донбасі

Замість антитерористичної операції на Донбасі українська влада начебто має намір запровадити в деяких районах Донецької і Луганської областей воєнний стан – за допомогою законопроекту, який розробляє Адміністрація президента України

Depo.Війна
19 червня 2017 10:53
ФОТО: depo.ua

Про це написало російське видання "КоммерсантЪ" з посиланням на власні джерела.

"Суть змін у тому, що якщо зараз прифронтовими містами фактично керувала Служба безпеки України, яка проводила АТО, то після ухвалення закону керівні функції перейдуть до представників армії. Це дозволить більш оперативно і ефективно здійснювати оборонні та евакуаційні роботи, якщо виникне така необхідність", - пояснив співрозмовник видання.

За його словами, воєнний стан, швидше за все, торкнеться таких підконтрольних Києву міст, як Маріуполь, Краматорськ, Слов'янськ, Авдіївка та Мар'їнка.

Водночас опозиціонери, в яких взяло коментар видання, побоюються, що таким чином влада хоче відсікти від участі у виборах не свій електорат.

Нагадаємо, що на розгляд Верховної Ради вже внесений законопроект про завершення АТО. Раніше про це заявляв і секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов.

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна