Росія зводить ще один військовий табір у Криму, – німецькі ЗМІ

На анексованому Росією Кримському півострові був побудований величезний військовий табір із понад тисячею машин
 

Журналіст відділу новин
Росія зводить ще один військовий табір у…
Зображення: Spiegel

Це показують супутникові знімки, які оприлюднило німецьке видання Spiegel, інформує Depo.ua.

"Приблизно за 30 кілометрів від міста Марфівка біля узбережжя російські військові побудували базу. Ще 15 березня територія була порожньою, а 2 квітня вже видно чимало транспортних засобів та надбудов. Аналіз супутникових зображень від 13 квітня показує, що на місці, окрім приміщень, в огороджених зонах знаходиться ще тисяча військових машин", – йдеться у повідомленні.

Російський військовий табір в окупованому Криму

Також можна помітити, що на захід від головного табору побудований ще один менший.

Російський військовий табір в окупованому Криму

В інтерв'ю виданню аналітик Руслан Лев'єв, який допоміг ідентифікувати місце появи табору в Криму, припускає, що нових військових таборів армії РФ буде ще більше, в тому числі на півострові.

Нагадаємо, за даними Міноборони України, Росія стягнула до українського кордону 28 батальйонних тактичних груп. Про це 30 березня на позачерговому засіданні Верховної Ради заявив головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак. Тоді ж Верховна Рада України ухвалила постанову №5312 щодо ескалації російсько-українського збройного конфлікту, засудивши дії Росії.

31 березня, відбулася телефонна розмова міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби та держсекретаря США Ентоні Блінкена. Вони обговорили загострення ситуації на Донбасі та посилення взаємодії у безпековій сфері. А 1 квітня у розмові із міністром оборони України Тараном голова американського Пентагону запевнив, що США захистять Україну, якщо Росія розпочне активні військові дії на Донбасі.

7 квітня ватажок "ДНР" Денис Пушилін побачив на фронті на Донбасі американців і анонсував загальний призов в "ДНР". Того ж дня він заявив, що найманці з Росії готові вирушити на Донбас воювати проти України.

Згодом стало відомо, що Пушилін опрацьовує три варіанти звернення до президента Росії Володимира Путіна, у одному з яких буде прохання прийняти "ДНР" до складу Росії.

У свою чергу віце-прем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков 10 квітня заявив, що ймовірність широкомасштабної агресії Росії проти України мінімальна.

10 квітня Україна ініціювала в ОБСЄ спеціальне засідання через збройну ескалацію Росії біля українського кордону та в тимчасово окупованому Криму. Однак Росія відмовилася брати участь у цьому засіданні.

12 квітня українська розвідка повідомила про збільшення ударних угрупувань Росії біля українських кордонів.

13 квітня міністр оборони Російської Федерації Сергій Шойгу пояснив стягування російських військ до кордону з Україною масовими військовими навчаннями НАТО.

14 квітня поблизу українського кордону у російському військовому таборі у містечку Богучар у 45 км від українського кордону спалахнула потужна пожежа

17 квітня Росія перекинула у Чорне море 15 кораблів Каспійської флотилії.

Читайте також: Битва за воду: Чому і як Росія справді може напасти з Криму (КАРТА)

 

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme