Порошенко обіцяє відбудувати Донецький аеропорт (ФОТО, ВІДЕО)

Президент Петро Порошенко впевнений, що Україні вдасться повернути окупований Донбас і відбудувати Донецький аеропорт

Про це він повідомив у Twitter з нагоди чергової річниці завершення оборони Донецького аеропорту, інформує Depo.ua.

"Відбудуємо аеропорт Донецька, і на його високій диспетчерській вежі завжди майорітиме український прапор, який "кіборги" піднімали знову і знову під кулями і снарядами. Аеропорт стане кращим і сучаснішим", - заявив глава держави.

"Дай Боже, щоб одного мирного дня на звільненому Донбасі ми зібралися на злітній смузі Донецького аеропорту. Щоб ми стали там і помовчали. Щоб постояли, вслухаючись у відлуння жорстоких боїв. Щоб хоч на секунду уявили і пропустили через себе те, через що пройшли наші герої-кіборги", - додав Порошенко.

Він також висловив вдячність "кіборгам", які віддали своє життя, захищаючи Донецький аеропорт.

"Запекле протистояння українських воїнів з агресорами РФ у Донецькому аеропорту завершилося наприкінці січня. Не витримали стіни. А от українські воїни вистояли, не зламалися і здобули безсмертну славу. І тому – перемогли! У слові "кіборги" звучить захоплення залізною стійкістю. Про цих людей складено легенди, написано книги, знято фільми. Низький уклін вам, матері і батьки, брати і сестри, доньки і сини "кіборгів". Вічна пам'ять полеглим героям! Слава живим захисникам Донецького аеропорту!", - заявив президент.

Нагадаємо, 21 січня минає четвертий рік з дня завершення оборони Донецького аеропортуукраїнськими військовими.

Бої за аеропорт тривали з вересня 2014 року до 22 січня 2015 року і стали одними з найзапекліших у війні на Сході України. Оборона терміналів Донецького аеропорту тривала 242 дні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна