Перемоги тижня на Донбасі: Знищені терористи, "Богдана" і новинки оборонпрому

Черговий тиждень минає у зоні бойових дій на Донбасі

Так зване "хлібне перемир'я" в останній тиждень коштувало життя двом нашим воїнам. Втім, знищених терористів було значно більше.

Вбиті бойовики

Терористи наростили кількість обстрілів сил ООС. Починаючи з понеділка, 6-го серпня, коли їх було 30. До кінця тижня в хід пішло важке озброєння, 122-мм калібру, а також кількість обстрілів сягнула 45 за добу. 8-го та 9-го серпня ЗСУ втратили двох бійців, але за цей тиждень наші воїни не тільки не здали жодного метра української землі, але й відправили на той світ 7 бойовиків.

Завод боєприпасів

Подія, яка точно вплине на подальший хід війни на Донбасі та пришвидшить його звільнення. Українська оборонка стає все більш незалежною та укомплектованою власним виробництвом.

Відбулося відкриття першої черги з виробництва боєприпасів на ДАХК "Артем" за участі керівництва держави, силових відомств, ДК "Укроборонпром" та підприємств оборонно-промислового комплексу.

Ця подія дала старт виробництву боєприпасів великого калібру на цьому підприємстві. Раніше на "Артем" розробили 152-мм снаряди для артилерійських систем "Гіацинт". Вони успішно пройшли випробування. Тепер виробництво 152-мм боєприпасів було запущено.

Попереду налагодження виробництва 155-мм боєприпасів "натівського" зразка. Відповідне устаткування вже закуплене.

Новинки зброї

Українська армія дуже скоро зможе випробувати на бойовиках нові види озброєнь. Особливо на Донбасі згодиться 155-мм САУ "Богдана", яку сьогодні вперше продемонстрували українцям.

Вона має ствол українського виробництва, а також вітчизняні шассі КрАЗ-6322. Стріляє ця красуня на відстань понад 40 км осколково-фугасним снарядом. І на понад 50 км активно-реактивним. А це означає, що ЗСУ в умовах щільної донбаської війни зможуть знищувати ворожі тили.

Окрім колісної "Богдани" в майбутньому ми побачимо ще й гусеничну модель на шассі Т-84У "Оплот" і польською баштою "Краб".

САУ має автомат заряджання на 6 пострілів. І вистрілює їх за хвилину.

Окрім цього, радник міністра оборони Юрій Бірюкуов продемонстрував кілька новинок, які проїдуть в Києві під час військового параду на честь Дня незалежності.

ЗРК "ТОР" та ЗРК С-300В

Танк "Ятаган", модернізована версія Т-84У "Оплот". Бойова машина використовує боєприпаси калібру 120-мм. Гармата – КБМ2.

Також ракетний комплекс "Сапсан".

І це лише невелика частина новинок оборонки, які нам показали. Найцікавіше буде на параді. А згодом, можливо не все, але більшість вирушить поближче до бойовиків. Щоб назавжди знищити їх. Ну і продавати також буде що, а на виручені кошти, знову ж таки, ставатимемо міцнішими.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Україна