ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині офіційно відкрили міжнародні військові навчання "Репід Трайдент-2017"

Сьогодні, 11 вересня, у Львівській області відбулась офіційна церемонія відкриття українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ "Репід Трайдент-2017" ("Стрімкий Тризуб-2017")

Depo.Війна
11 вересня 2017 13:34
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-центр навчання "Репід Трайдент-2017", передає Depo.ua.

Церемонія проходила на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у с. Старичі Яворівського району.

В урочистостях взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович, начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук та інші.

Зазначимо, що цього року у військових маневрах бере участь безпрецедентна кількість учасників – близько 2500 військовослужбовців з 15 країн світу. Окрім України та США, до навчань залучено військовослужбовців з Канади, Болгарії, Грузії, Естонії, Італії, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Туреччини та Великобританії.

Найбільші іноземні контингенти – від армій США та Канади. Загалом близько 500 осіб. Вітчизняне угрупування, яке задіяне у міжнародному військовому навчанні (понад тисячу осіб), представлено військовослужбовцями однієї з механізованих бригад Сухопутних військ ЗС України, бригади ВДВ ЗС України, інженерно-саперними підрозділами, окремим підрозділом Національної гвардії України тощо. Переважна більшість українських військовослужбовців має досвід участі у бойових діях в зоні проведення АТО на території Донецької та Луганської областей.

Повідомляється, "Репід Трайдент-2017" триватиме два тижні на різних ділянках військового полігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ. Під час нього військовослужбовців будуть вдосконалювати свої знання та навички щодо спільних тактичних дій в ході патрулювання, здійснення конвоювання, протидії саморобним вибуховим пристроям тощо.

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна