До розстрілу моряків на Азові причетний український запроданець, - "Миротворець"

Ідентифіковано вже 23 російських злочинця, які брали участь в атаці на українські кораблі в Азовському морі. Серед них був і українець, який перейшов на бік Росії під час анексії Криму

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Facebook "Миротворця".

"За минулу добу встановили 23 російських окупантів і зрадників Батьківщини, хто вчинив замах на життя наших моряків. Встановили підрозділ створеного російським агресором в Криму і брав участь у захопленні наших малих катерів і буксира. Встановлено 14 осіб о/с з цього підрозділу. Інформація про російських військових злочинців довстановлюється і вноситься в Чистилище датою нападу на наші кораблики і буксир", - говориться в повідомленні.

Відомо, що одним з таких моряків на військовому судні РФ "Смарагд", який розстрілював український "Бердянськ" був Трібушин Дмитро Валентинович. Він закінчив АВМС ім. П.С. Нахімова в 2013 році. Служив у Балаклаві на прикордонному катері. У 2014 після нападу російських загарбників на Україну поїхав до Одеси. Однак відразу ж повернувся до Криму і присягнув російським окупантам", - зазначено на сайті "Миротворець".

Нагадаємо, в базу центру "Миротворець" внесено імена росіян, які вчинили 25 листопада атаку на українські судна в Керченській протоці.

Довідка. 25 листопада російські кораблі протаранили український буксир в Керченській протоці, після чого обстріляли українські кораблі і захопили їх у полон.

26 листопада президент України Петро Порошенко підписав указ про введення в дію рішення РНБО про введення воєнного стану через агресію Росії.

Того ж дня Верховна Рада України підтримала введення воєнного стану в 10 областях України з 9:00 28 листопада.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна