ЗМІ назвали нову версію причин авіакатастрофи Boeing в Ефіопії

Авіакатастрофа літака Boeing 737 MAX Ethiopian Airlines могла бути викликана зіткненням з птахом або іншим стороннім предметом

Про це повідомили джерела, знайомі з розслідуванням авіакатастрофи, передає Depo.ua з посиланням на ABC News.

За даними співрозмовників телеканалу, зіткнення з невідомим предметом призвело до пошкодження "кута атаки" і викликало активацію системи корекції маневрування (MCAS), яка автоматично направила ніс літака вниз. 

В результаті пілоти не змогли відновити контроль над літаком, і він розбився.

Пасажирський літак Boeing 737 Max 8 авіакомпанії Ethiopian Airlines розбився вранці 10 березня через шість хвилин після вильоту з аеропорту Боле в столиці Ефіопії Аддіс-Абебі. Лайнер виконував рейс в кенійську столицю Найробі. В результаті все 149 пасажирів і вісім членів екіпажу загинули. Лайнер такої самої моделі розбився в жовтні 2018 року в Індонезії.

Boeing 737 MAX авіакомпанії Lion Air впав в море через 13 хвилин після зльоту. Тоді в результаті авіакатастрофи загинули 189 осіб. Слідчі помітили схожий сценарій в обох катастрофах і припустили, що до трагедії призвів збій в роботі системи для запобігання звалювання.

В результаті збою програмного забезпечення система в обох випадках направляла літаки в піке, незважаючи на спроби пілотів зберегти контроль.

Нагадаємо, 10 березня в Ефіопії незабаром після зльоту з аеропорту міста Аддіс-Абеба сталася аварія пасажирського літака Boeing 737 компанії Ethiopian Airlines, що прямував до Кенії. В результаті всі 149 пасажирів і вісім членів екіпажу загинули.

В авіакомпанії заявили, що пілоти літака повідомили про "труднощі" і запитували дозвіл на посадку в аеропорту вильоту. За даними ЗМІ,  "Боїнг" аномально стрімко набирав швидкість під час злету.

12 березня Європейське агентство авіаційної безпеки (EASA) тимчасово заборонило експлуатацію літаків Boeing 737 Max. 

13 березня Трамп наказав заборонити польоти Boeing 737 MAX. Того ж дня авіабудівна корпорація Boeing заявила про рішення тимчасово припинити польоти всього глобального флоту 737 MAX.

Крім того, 29 жовтня пасажирський літак Boeing 737 індонезійських авіаліній Lion Air Boeing 737 зник із радарів.

Згодом в Індонезії рятувальники знайшли уламки літака.

На борту літака перебували 189 людей - ніхто не вижив. Повідомлялося також, що на борту літака перебували 20 чиновників.

Пізніше на місці аварії літака Boeing 737 MAX в Індонезії виявили паливний бак, який вибухнув.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme