"Жовті жилети" таки обвалили економіку Франції

У Франції протести "жовтих жилетів" негативно позначилися на економіці країни

Про це повідомив Банку Франції, передає Depo.ua з посиланням на Reuters.

За його даними, національна економіка стала розвиватися повільніше, а в останньому кварталі цього року її зростання становитиме 0,2% замість запланованих 0,4%.

Протести призвели до падіння виробничих потужностей, а прийом на роботу співробітників і зростання виробництва і поставок припинився. Крім того, попит в сфері послуг досягнув мінімального показника за два роки.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан заявив про початок розслідування можливого втручання Росії в масові акції протесту "жовтих жилетів", які відбуваються у багатьох містах країни.

Президент Франції Еммануель Макрон звернеться до народу через масштабні протести, що відбувалися по всій країні вже три тижні.

У протестах 8 грудня по всій країні взяли участь близько 136 тисяч осіб. При цьому було затримано 1723 протестувальники, близько 1220 з них досі залишаються під вартою. Загалом у протестах по всій країні постраждали близько 120 протестувальників та 20 правоохоронців.

Під час протестів "жовтих жилетів" у Парижі дісталося й Українському культурно-інформаційному центру - мітингувальники пошкодили табличку будівлі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна