ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Євросоюз забракував проект бюджету Італії

Європейська комісія вирішила відхилити проект бюджету Італії та попросити Рим представити новий, який потрібно надіслати до Брюсселя протягом трьох тижнів

Depo.Світ
23 жовтня 2018 17:38
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили у Єврокомісії, передає Depo.ua з посиланням на ANSA.

ЄК просить Рим представити новий проект бюджету, який потрібно надіслати до Брюсселя протягом трьох тижнів.

Нагадаємо, 19 жовтня у ЄК заявили, що проект державного бюджету Італії викликає серйозну стурбованість Європейській комісії через невідповідність фінансовим правилам Європейського Союзу.

20 жовтня італійський уряд затвердив проект державного бюджету на 2019 рік, який передбачає збільшення і без того величезного боргового навантаження країни – наразі борг складає 131% ВВП, найбільший серед країн єврозони після Греції і вищий, ніж верхня межа ЄС на 60%.

Прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте заявив, що Рим визнає порушення правил ЄС у бюджеті, але продовжить фінансовий "маневр"

Довідка: Уряд Італії схвалив державний бюджет, в якому популістські лідери заклали збільшення витрат для виконання своїх передвиборчих обіцянок.

Новий бюджет потягне за собою збільшення і без того величезного боргового навантаження країни – наразі борг складає 131% ВВП, найбільший серед країн єврозони після Греції і вищий, ніж верхня межа ЄС на 60%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ