Волкера шокував "цинічний гумор" Суркова

Cпецпредставник Держдепу США по Україні Курт Волкер розповів про цинічне почуття гумору свого візаві, радника президента Росії Владислава Суркова

Про це Волкер заявив в інтерв'ю виданню "Politico", передає Depo.ua.

"Я вважаю, що сам Сурков - дуже розумний, дуже професійний і є здібною людиною. У нього може бути цинічне почуття гумору, але він знає, що він робить, і тому я думаю, що це хороший співрозмовник в цьому сенсі, тому що, якщо ми збираємося щось зробити, це залежатиме від Суркова і його відносин з президентом Путіним", - сказав він.

Представник Держдепу також зауважив, що росіяни "вивчають" думку, чи варто покласти край війні на Донбасі

"Я дійсно думаю, що росіяни вивчають думку: чи варто покласти край цьому конфлікту, досягти миру, вийти з нього і як це буде виглядати? Я не думаю, що вони готові до цього. Я не думаю, що вони прийняли рішення, але я думаю, що вони вивчають це", - додав Волкер.

Нагадаємо, Волкер запропонував помічнику президента Росії Владиславу Суркову збільшити повноваження, зону присутності і чисельність місії миротворців ООН на Донбасі.

ЗМІ писали, що США мають намір запропонувати план з розміщення на сході України, охопленого війною, 20 тисяч міжнародних миротворців і очікують на схвалення Росії.

Як відомо, 5 вересня Путін заявив, що внесе в Раду Безпеки ООН резолюцію про розміщення миротворців ООН на лінії розмежування на окупованому Донбасі для забезпечення безпеки працівників ОБСЄ.

Згодом, під час Генасамблеї ООН, президент України Петро Порошенко озвучив головну умову України щодо введення миротворців. Вона передбачає, що мандат місії має розповсюджуватися на всю окуповану територію, включаючи українсько-російський державний кордон. За словами президента, миротворці потрібні для того, щоб не заморозити конфлікт на Донбасі.

НАТО підтримує ідею відправки миротворців ООН в Україну.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна