У Трампа обіцяють задіяти всі важелі для повернення затриманого на Росії американця

Державний секретар США Майк Помпео пообіцяв, що адміністрація Дональда Трампа застосує всі важелі впливу на Росію, щоб повернути затриманого у Москві громадянина США

Про це Помпео заявив у інтерв'ю телеканалу Fox News, повідомляє Depo.ua з посиланням на оприлюднену стенограму Державним департаментом США.

"Американський народ повинен знати, що адміністрація Трампа сфокусована на тому, щоб з кожним американцем, затриманим у будь-якій точці світу, поводилися правильно, поводилися належним чином. А там, де цього не відбувається, ми застосуємо всі важелі американської могутності, щоб забезпечити їх благополучне повернення до своєї сім'ї", - зауважив глава американського зовнішньополітичного відомства.

При цьому він конкретно вказав: "Це стосується Росії". Він додав, що це також стосується будь-якого місця в усьому світі.

Водночас, Помпео не став коментувати деталі справи.

Нагадаємо, 31 грудня співробітники Федеральної служби безпеки Росії заявили, що затримали в Москві під час проведення шпигунської акції американського громадянина Пола Вілана.

Проти затриманого Пола Вілана відкрили кримінальну справу за статтею "шпигунство".

Родичі "шпигуна" наполягають, що Пол Вілан приїхав до Москви на весілля свого друга, який одружується з росіянкою.

Міністерство закордонних справ Росії не бачить підстав для обміну обвинуваченого в шпигунстві американця Пола Вілана на росіян, заарештованих в інших країнах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна