У Путіна сполошились через американський план стримування Росії у Чорному морі

Заступник голови комітету Держдуми з оборони Юрій Швиткін прокоментував доповідь американського урядового аналітичного центру RAND Corporation, який містить рекомендації щодо протидії впливу Росії в Чорноморському регіоні
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на розЗМІ.

"Якщо брати Крим, у нас самодостатня угруповання сил і засобів: угруповання військово-морського флоту, угруповання системи ПРО досить потужна, бригада Росгвардіі охороняє міст через Керченську протоку. Тобто сил і засобів досить для відбиття можливої ​​агресії противника ... Та сила, яка позначена, не в змозі "вскрити" оборону нашої держави", – заявив російський депутат.

Швиткін висловив думку, що рекомендований аналітиками розвиток оборонного потенціалу Грузії і України пояснюється політичними причинами, а не міркуваннями міжнародної безпеки.

"Викликають здивування дії США щодо втягування України і Грузії до альянсу країн блоку НАТО і загальне нарощування військових зусиль. Їх зусилля не повинні бути спрямовані на стримування Росії, яка ніяких дій в цьому плані не приймає. Втягування України і Грузії більше носить політичний характер", – додав російський парламентарій.

Нагадаємо, 7 жовтня експерти американського аналітичного центру при уряді RAND Corporation представили доповідь, присвячену стратегії стримування Росії в Чорному морі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook