UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Канаді зафіксували другий випадок тромбозу після щеплення AstraZeneca

В Канаді зафіксували другий випадок тромбозу після вакцинації препаратом AstraZeneca, але скасовувати вакцинацію в країні не збираються
 

Журналіст відділу новин
У Канаді зафіксували другий випадок тром…
Фото: ЕРА

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Reuters.

В суботу в Канаді повідомили про другий випадок рідкісних згустків крові з низьким рівнем тромбоцитів після вакцинації препаратом від AstraZeneca.

У Міністерстві охорони здоров'я Канади уточнили, що пацієнт, який пережив цю дуже рідкісну подію, був вилікуваний і одужує. Також відомо, що пацієнт живе в провінції Альберта.

Менше з тим, в Канаді, як і раніше вважають, що переваги вакцини AstraZeneca переважають потенційні ризики. Там будуть продовжувати уважно стежити за використанням всіх вакцин проти COVID-19, вивчати і оцінювати будь-які нові проблеми.

Канада активізує кампанію вакцинації, але відсоток вакцинованого населення все ще залишається невеликим, у порівнянні з США і Великою Британією.

Нагадаємо, упродовж попередніх тижнів низка європейських країн, включаючи Францію, Німеччину і Данію, призупинили щеплення вакциною AstraZeneca до оприлюднення висновків ЕМА щодо можливого побічного ефекту в цієї вакцини, який викликає підвищене згущення крові й тромбози.

15 березня виробник вакцини AstraZeneca заявив, що доказів появи тромбів через COVID-щеплення немає

17 березня у ВООЗ заявили, що рекомендують продовжити вакцинацію препаратом AstraZeneca.

18 березня у Норвегії вчені підтвердили утворення тромбів внаслідок щеплення вакциною AstraZeneca.

Попри це, того ж дня Європейське агентство з контролю медикаментів (EMA) схвалило подальше використання вакцини від коронавірусу AstraZeneca.

Як наслідок, 19 березня Німеччина, Італія, Латвія, Литва та Кіпр поновили вакцинацію проти COVID-19 препаратом від компанії AstraZeneca.

20 березня у Данії двох людей госпіталізували з симптомами тромбозу головного мозку і крововиливу в мозок після вакцинації препаратом AstraZeneca, одна з них померла.

Станом на 30 березня у Німеччині зафіксовано 31 випадок тромбів у мозку після вакцинації препаратом AstraZeneca, дев'ять випадків завершились смертю пацієнтів.

2 квітня у Нідерландах від емболії легенів померла жінка, яка раніше робила щеплення від коронавірусу препаратом компанії AstraZeneca.

Depo.ua переклав інструкцію до CoviShield (AstraZeneca), у якій де вказано, що препарат створений для активної імунізації людей, старших 18 років, від коронавірусної хвороби. Ефективність і дані щодо безпеки наразі лімітовані для людей, старших 65 років. Безпека та ефективність для дітей та підлітків (віком до 18 років) ще не встановлені. Протипоказанням є чутливість до діючої речовини або будь-якої з допоміжних речовин.

Читайте також: В Україну привезли вакцину CoviShield (AstraZeneca): Що про неї відомо

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme