ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Білорусі кинули за грати російського історика-екстреміста

Шість діб арешту за звинуваченням у використанні нецензурної лексики та поширенні екстремістських матеріалів отримав в Білорусії Петро Рябов, філософ і історик, доцент кафедри філософії Московського педагогічного університету

Depo.Світ
12 жовтня 2017 08:17
ФОТО: depo.ua

Білоруський суд постановив, що Рябов лаявся в громадському місці - на пероні вокзалу в місті Барановичі, звідки збирався їхати до Москви, передає Depo.ua з посиланням на ВВС.

Біля вагона, де лаявся вчений, Рябова вже чекали - співробітники білоруської міліції за день до цього сфотографували документи і залізничні квитки Рябова в місті Гродно.

У Гродно Рябов збирався прочитати 9 жовтня лекцію про неформальний рух у сучасній Білорусі. У Центр міського життя, який організував зустріч з російським філософом і істориком, прийшли співробітники міліції. Рябов і 18 слухачів, які прийшли на зустріч, були затримані. У них взяли пояснювальні про участь в несанкціонованому масовому заході. У Рябова вилучили книги для експертизи їх змісту.

Одна з брошур "Свобода або смерть" є в списку забороненої до поширення в Білорусії екстремістської літератури, що дало підставу суду в Барановичах пред'явити росіянину звинувачення в поширенні екстремістських матеріалів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ