Трамп звинуватив Путіна, Росію та Іран у хімічній атаці на жителів Сирії

Президент США Дональд Трамп назвав президента Путіна, Росію та Іран відповідальними за застосування хімічної зброї в Сирії

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Твіттер президента США.

"Багато загиблих, включаючи жінок і дітей стали жертвами хімічної атаки в Сирії. Район, де сталася ця злодіяння, блокований і оточений сирійською армією, що робить його недоступним для свідків з інших країн. Президент Путін, Росія і Іран несуть відповідальність за підтримку Звіра Асада ... ", написав Трамп у Твіттері.

Трамп заявив, що Асад повинен дорого заплатити за вчинене злодіяння, зазначає "Голос Америки".

Папа римський Франциск в неділю, 8 квітня, виступив з різким засудженням нападу із застосуванням отруйного газу в Сирії. "Немає ні хороших, ні поганих воєн, і нічого, що могло б виправдати застосування засобів масового знищення щодо неозброєних людей", - заявив Франциск під час недільної служби у Ватикані. У світлі "жахливих повідомлень з Сирії про бомбардування з десятками жертв" понтифік зажадав від політичних і військових лідерів "обрати інший шлях - шлях переговорів, єдиний, який може принести мир".

Як повідомляло Depo.ua, МЗС Туреччини також засудив застосування хімічної зброї в місті Думі, за яким, як вважають в Анкарі, стоїть сирійський "режим, відомий і раніше фактами використання хімічної зброї.

Ряд благодійних організацій виходять з того, що при сирійських повітряних нападах на місто Думу, який знаходиться під контролем повстанців, був використаний хлорований газ. Його жертвами могли стати до 150 осіб. Офіційні сирійські ЗМІ спростовують ці повідомлення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна