Трамп уже пише відповіді Мюллеру щодо "російської справи", - ЗМІ

Президент США Дональд Трамп провів чергову зустріч зі своїми юристами, щоб підготувати відповіді на запитання спецпрокурора "російської справи" Роберта Мюллера

Про це повідомляє джерело, знайоме із ситуацією, передає Depo.ua з посиланням на CNN.

За словами джерела, найближчим часом адвокати в письмовому вигляді передадуть Мюллеру відповіді Трампа. Зазначається, що питання стосувалися переважно імовірної змови штабу Трампа з Росією, а не перешкоджання правосуддю.

Також джерело зазначило, що передача відповідей Трампа Мюллеру є частиною досягнутої між президентом і прокурором угоди.

Нагадаємо, у жовтні ЗМІ писали, що спецпрокурор Роберт Мюллер, який розслідує втручання Росії в американські вибори, відправив свої запитання президенту США Дональду Трампу.

30 жовтня Трамп заявив, що відповість на запитання спеціального прокурора щодо "російської справи" Роберта Мюллера.

Трамп назвав "незаконним" розслідування на чолі зі спецпрокурором Робертом Мюллером щодо втручання Росії в президентські вибори в США.

30 липня Трамп закликав спецпрокурора Роберта Мюллера визнати існування конфлікту інтересів, який не дозволяє йому вести об'єктивне розслідування втручання Росії в американські вибори 2016 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #США