Мюллер розпочав "допит" Трампа, - ЗМІ

Спецпрокурор Роберт Мюллер, який розслідує втручання Росії в американські вибори, відправив свої запитання президенту США Дональду Трампу

Про це повідомляють джерела, передає Depo.ua з посиланням на CNN.

За даними телеканалу, наразі юристи Трампа готують відповіді на отримані ними запитання.

Раніше ЗМІ повідомили, що Мюллер погодився прийняти в письмовому вигляді відповіді Трампа на запитання про втручання Росії у вибори США.

Нагадаємо, 18 вересня президент США Дональд Трамп доручив національній розвідці, Міністерству юстиції та Федеральному бюро розслідувань розсекретити частину інформації про розслідування втручання Росії у вибори. Однак через деякий час Трамп передумав і відмовився від ідеї розсекречення.

Водночас Трамп назвав "незаконним" розслідування на чолі зі спецпрокурором Робертом Мюллером щодо втручання Росії в президентські вибори в США.

Як відомо, 24 липня Трамп зголосився відповісти на питання спецпрокурора Роберта Мюллера тільки в тому випадку, якщо слідчі обмежаться темою можливого російського втручання в американські вибори 2016 року.

А 30 липня Трамп закликав спецпрокурора Роберта Мюллера визнати існування конфлікту інтересів, який не дозволяє йому вести об'єктивне розслідування втручання Росії в американські вибори 2016 року.

Довідка: Спецслужби США з січня 2017 року розслідують справу про можливе втручання Росії у вибори президента в жовтні 2016 року, підозрюючи, що в команди Трампа є зв'язки з Москвою. Влада Росії заперечує залученість у внутрішньоамериканські справи.

Спецслужби США дійшли висновку, що російські хакери перед американськими президентськими виборами 2016 року здійснювали кібератаки на сервери Демократичної партії, а також під час виборчої кампанії за дорученням Москви поширювалася пропаганда в соцмережах з метою вплинути на її результати на користь Дональда Трампа.

Спецпрокурор Мюллер розслідує можливу змову між командою Дональда Трампа та Росією під час президентських виборів у США, частково через чисельні зв'язки Манафорта з росіянами і його співпрацю з екс-президентом України Віктором Януковичем.

Манафорт був політтехнологом "Партії регіонів" і колишнім главою передвиборного штабу президента США Дональда Трампа.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна