ГРУшника Мішкіна впізнали екс-"колеги" по кафе, де він підробляв офіціантом

Один з фігурантів справи про отруєння родини Скрипалів у Солсбері Олександр Мішкін під час навчання у Військово-медичній академії ім.Кірова у Петербурзі працював офіціантом у бістро "Гарсон"

Про це пише російський "Дождь" з посиланням на арт-консультанта Миколу Євдокимова, який у 2000 році працював з Мішкіним та упізнав його в інтерв'ю Симоньян, передає Depo.ua.

За словами Євдокимова, "Гарсон" тоді був "одним з найбільш гідних місць Санкт-Петербурга", і офіціант у ньому отримував хороші гроші.

Мішкіна Євдокимов називав "товариським, в міру відкритою, в міру цинічною, нормальною" молодою людиною.

"Давав якісь рекомендації по здоров'ю. ... Він точно навчався на лікаря. По-моєму, це була військово-медична академія", - зазначив він.

Після публікації інтерв'ю з Симоньян Євдокимов знайшов спільіне фото і звернувся до колег по бістро "Гарсон", які погодилися, що "Петров" схожий на колишнього офіціанта Олександра Мішкіна.

Адміністратор кафе, яке зараз розташоване на місці "Гарсона", також згадала Мішкіна і заявила, що знайома з ним: за її словами, вона "давно" випадково зустрілася з ним на Фінляндському вокзалі, де вони поспілкувалися.

За даними Bellingcat, Олександр Мішкін переїхав до Петербурга у 1995 році, де за два роки вступив до Військово-медичної академії ім.Кірова (ВМедА) і закінчив факультет, який готує лікарів для військово-морського флоту за фахом "гіпобарична медицина".

За підрахунками одного з випускників цього вузу, на якого посилається Insider, Мішкін закінчив ВМедА у 2003 році.

"Не пізніше 2007 року і не раніше 2010 року" Мішкін переїхав до Москви, де змінив особу, зокрема отримав другий внутрішній і закордонний паспорт на ім'я Олександра Петрова, писав Bellingcat.

Нагадаємо, видання Bellingcat і Тhe Insider повідомили, що другим підозрюваним в отруєнні Скрипалів є військовий лікар і полковник ГРУ Олександр Євгенович Мішкін. Він неодноразово їздив до України та невизнаної Придністровської республіки.

Також ГРУшника "Петрова"-Мішкіна впізнали у рідному селі.

Другий ймовірний підозрюваний в отруєнні Скрипалів Олександр Мішкін має звання героя Росії.

Інший "отруювач" Сергія Скрипаля "Руслан Боширов" виявився полковником ГРУ і "Героєм Росії" Анатолієм Чепігою.

27 вересня мешканці села Березівка на Росії, де жив полковник ГРУ Анатолій Чепіга, відомий як Руслан Бошіров та гей-партнер "Петрова"-Мішкіна, впізнали його і розповіли про свого земляка.

Довідка: Екс-ГРУшника Сергія Скрипаля та його доньку отруїли 4 березня у Британії. Їх знайшли непритомними на лавці біля торгового центру в Солсбері. Постраждалих шпиталізували у критичному стані вони перебували в комі.

12 березня прем'єр Британії Тереза Мей фактично звинуватила Росію у замаху на Скрипаля за допомогою хімічної речовини "Новачок", виробленої в СРСР.

У зв'язку з отруєнням у Солсбері 27 країн вирішили видворити 144 російських співробітників розвідки, які видавали себе за дипломатів.

10 квітня доньку колишнього російського подвійного агента Сергія Скрипаля Юлію, яка постраждала внаслідок отруєння в Солсбері (Велика Британія), виписали з лікарні.

18 травня екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля, отруєного в британському Солсбері, виписали з лікарні.

5 вересня стали відомі імена підозрюваних в у спробі вбивства Скрипалів - це Олександр Петров і Руслан Бошіров.

6 вересня у Мінбезпеки Британії заявили, що президент Росії Володимир Путін несе кінцеву відповідальність за отруєння нервово-паралітичною речовиною колишнього російського подвійного агента в Англії в березні.

7 вересня стало відомо, що секретна розвідувальна служба Великої Британії (MI6) встановила справжні імена двох співробітників ГРУ Росії, яких звинувачують в отруєнні Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.

12 вересня президент Росії Володимир Путін заявив, що підозрювані у справі отруєння у британському Солсбері перебувають на Росії, але це просто цивільні особи без кримінального минулого.

Петров і Бошіров, яких підозрюють в причетності до справи Скрипаль, стверджують, що їздили в Солсбері з туристичною метою.

13 вересня у міністерстві зовнішніх справ Великої Британії заявили, що "інтерв'ю" Олександра Петрова і Руслана Бошірова – приклад брехні з боку Росії.

За даними ЗМІ, отруїти Скрипаля, ймовірно, намагалася команда з шести осіб, а громадяни Росії Олександр Петров і Руслан Бошіров були частиною цієї групи.

14 вересня розслідувачі Bellingcat заявили, що підтвердили зв'язок підозрюваних в отруєнні Скрипалів Олександра Петрова і Руслана Бошірова до спецслужб Росії.

Того ж дня журналісти російського видання "Новая газета" виявили докази, які можуть свідчити про ймовірну причетність підозрюваних в отруєнні Скрипалів Олександра Петрова і Руслана Бошірова до Міністерства оборони Росії.

15 вересня стало відомо, що журналістам ABC News та Independent, які подзвонили за телефонним номером з документів ФМС на Олександра Петрова, відповіли, що це номер Міноборони Росії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна