ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Російські журналісти виявили причетність "солсберійських туристів" до Міноборони Росії

Російське ЗМІ знайшло ще один доказ причетності Олександра Петрова до російських спецслужб

Depo.Світ
14 вересня 2018 23:37
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у матеріалі "Новой газеты", передає Depo.ua.

Російське видання The Insider спільно з дослідницьким центром The Bellingcat опублікували довідку з ФМС на Олександра Петрова, якого влада Великої Британії називають агентом Головного управління генерального штабу (ГУ ГШ) Міноборони Росії і звинувачують в отруєнні Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.

"Але", - стверджують журналісти, - "ніхто не звернув увагу на іншу позначку в довідці, яка набагато більш явно доводить можливу причетність Петрова до Міністерства оборони Росії. У довідці ФМС є позначка "відомостей не давати", і в ній вказано телефон: 195-79-66.

Цей номер відноситься до АТС 195 в Хорошевському районі Москви. У цьому ж районі знаходиться і штаб-квартира ГРУ Міноборони Росії. У тому, що телефон з довідки ФМС на Петрова відноситься до Міністерства оборони Росії, легко переконатися і в інший спосіб. Можна в будь-якому пошуковику вбити перші 5 цифр з довідки на Петрова і знайдеться кілька номерів телефонів підрозділів і підвідомчих структур Міноборони.

Наприклад, у журналу "Закордонне військовий огляд" Міністерства оборони телефон (499) 195-79-64 (відрізняється тільки на одну цифру від номера з довідки на Петрова). Редакція журналу розташовується на Хорошевському шосе, поблизу зі штаб-квартирою ГУ ГШ".

"Швидше за все, номер в довідці ФМС на Петрова, - це телефон відділу кадрів місця, де вони служать", - припустив у розмові з "Новою газетою" колишній співробітник спецслужб.

Нагадаємо, що розслідувачі Bellingcat підтвердили зв'язок підозрюваних в отруєнні Скрипалів Олександра Петрова і Руслана Боширова до спецслужб Росії завдяки паспортним даним, які вони виявили.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ