UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

США відкрили кримінальну справу проти Facebook за торгівлю даними, - ЗМІ

Федеральна прокуратура США веде кримінальне розслідування угод про продаж призначених для користувача даних, які Facebook підписав з низкою світових технологічних гігантів

Про це повідомляють два поінформованих джерела, передає Depo.ua з посиланням на The New York Times.

За даними видання, велике журі в Нью-Йорку зажадало надати суду записи як мінімум від двох відомих виробників гаджетів. Обидві компанії вступили в партнерські відносини з Facebook, отримавши широкий доступ до особистої інформації сотень мільйонів її користувачів.

Зазначається, що така угода про партнерство з Facebook дозволила понад 150 компаніям бачити друзів користувачів, їхню контактну інформацію та інші дані, причому іноді без їхньої згоди. За останні два роки Facebook припинив більшість партнерських відносин.

Нагадаємо, соціальна мережа Facebook і сервіси, які їй належать (Instagram і WhatsApp), відмовляться від зберігання конфіденційних даних користувачів у країнах, які порушують права людини.

Як відомо, американській компанії Facebook загрожує багатомільярдний штраф за витік особистих даних користувачів соціальної мережі.

Довідка:  17 березня 2018 року у Facebook заблокували роботу аналітичної компанії Cambridge Analytica і пов'язану з нею консалтингову фірму Strategic Communication Laboratories, які допомогли Дональду Трампу перемогти на президентських виборах у США в 2016 році.

Після цього Федеральна торговельна комісія США розпочала відкрите непублічне розслідування проти компанії Facebook.

У Facebook заявили, що Cambridge Analytica, ймовірно, незаконно отримала доступ до даних близько 87 мільйонів користувачів, а не 50 мільйонів, як повідомлялось раніше.

10 квітня Цукерберг розпочав "турне вибачень" через скандал із витоком даних.

Цукерберг протягом двох днів на протязі десяти годин відповідав на запитання американських парламентаріїв. Під час допиту творець головної соцмережі світу відмовився відкривати членам Сенату США свої особисті дані.

У травні очільник компанії Facebook Марк Цукерберг вибачився перед європейцями за витік даних користувачів Facebook.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme