Співай на дивані: У Британії започаткували карантинний онлайн хор для всього світу

У Британії заборонені масові забрання, тож вокальний лідер Джеймс Сіллс придумав проект The Sofa Singers (співаки на дивані)

Співай на дивані: У Британії започаткува…

Віртуальна група запрошує людей з усього світу з'єднатися через силу пісні, не встаючи зі своїх диванів, передає Depo.ua з посиланням на Positive.News

17 березня ввечері хор провів свою першу репетицію онлайн. Учасники спочатку зробили розспівування, розігрілися, посміхаючись один одному.
Масовий спів, The Sofa Singers, є дітищем Джеймса Сіллс - музиканта і вокального лідера, який живе в Північному Уельсі. Він захотів запалити радість і єдність під час спалаху Covid-19.

"Я був такий зворушений, побачивши, як сусіди співають в Італії, і подумав, чи зможемо ми відтворити цей дух за допомогою онлайн-хору", - сказав Сіллс, Так народилася ідея The Sofa Singers. Я думаю, це трохи експеримент".

Люди заздалегідь записалися в онлайнхор за допомогою програми для проведення відеоконференцій, отримавши посилання від Сіллса на онлайн-репетицію. О 19:30 вони змогли побачити і почути Сіллса, який по розповідав їм про пісню. Для учасників було доступно 500 цифрових місць - все безкоштовно.

Вони обрали пісню, щоб захопити дух стійкості та глобального єдності, нею стала Stand By Me, сингл, який був вперше виконаний в 1961 році американським співаком і автором пісень Беном Кінгом. Важливо відзначити, що учасники також могли бачити один одного на екрані під час 45-хвилинної репетиції (хоча не могли чути один одного через технічні проблеми, які могли б створити).

Всіх спонукали співати з посмішкою. "Це дійсно важлива частина The Singers Singers, - сказав Сіллс, - оскільки це допомагає всім почувати себе більш пов'язаними".

На сайті для нового проекту закликають учасників "співати так, як ніби ніхто не слухає ... тому що вони і не будуть", і пропонують співакам "поділитися фінальним виступом з іншими людьми".

Тіна Рот Айзенберг, швейцарський дизайнер з Нью-Йорка, взяла участь в онлайн-хорі. "Це було так розкуто, що ніхто не міг чути один одного", - сказала вона. - Це було схоже на спів в машині, але не поодинці".

Айзенберг додала: "Було абсолютно відверто бачити, як все в своїх будинках сидять і підспівують. Моє серце наповнене!"

Інший учасник, Лу Бакстер, написав у Твіттері після події: "Просто провів прекрасні 45 хвилин, співаючи онлайн з The Singers Singers і 400 іншими людьми з усього світу! Все ще посміхаюся і з нетерпінням чекаю можливості знову приєднатися наступного тижня".

Сіллс сподівається, що проект "змусить нас відчувати себе більш пов'язаними і позитивними в ці важкі часи", і дійшо висновку: "Давайте продовжувати співати".

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"