Сина російського депутата посадили в США на 27 років: Той крав інформацію з банківських карток

Окружний суд Сіетла засудив сина російського депутата Романа Селезньова до 27 років позбавлення волі

Depo.Світ
21 квітня 2017 21:22
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на РИА "Новости".

Суд присяжних раніше визнав Селезньова винним в 40 епізодах крадіжки інформації з банківських карт. Йому звинувачували за статтями, пов'язаними з кібершахрайством. Збиток від його дій оцінили в $ 170 млн.

Прокуратура запросила для нього 30 років позбавлення волі. Після того як його визнали винним, Селезньов підписав зізнання, а його адвокати попросили скоротити термін покарання.

"Я приймаю повну відповідальність за все. Я боюся покарання. Я, Роман Селезньов, хочу сказати: я неправий і перепрошую. Сподіваюся, що я одного разу вийду з в'язниці. Я буду дуже багато працювати, щоб заплатити мій борг жертвам і суспільству. Я буду чесно працювати", - наводить агентство витяги з показань.

Прокурор зазначив, що співпраця Селезньова зі слідством була "запізнілою", а його зусилля порахував як "недостатні", щоб виправдати скорочення терміну вироку.

Довідка: Роман Селезньов - син депутата Держдуми від партії ЛДПР Валерія Селезньова. Романа затримали на Мальдівських островах в липні 2014 року. Американські власті повідомляли, що затримання проводили місцеві поліцейські, які потім передали Селезньова представникам Мін'юсту США. У МЗС Росії стверджували, що операцію проводили американські спецслужби. Російське відомство визнало, що сталося "викрадення".

Нагадаємо, що сини російських депутатів дозволяють собі багато чого – один в Іркутській області розстріляв школярів з пневматики.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ