Штат Нью-Йорк ухвалив спецзакон для отримання доступу до податкових декларацій Трампа

Легіслатура  (законодавчий орган) штату Нью-Йорк остаточно затвердила законопроект, який дозволить ключовим комітетам конгресу подавати запити на копії податкових декларацій президента США Дональда Трампа

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Democrat and chronicle.

"Проблеми не виникло б, якби президент не відхилився від більш ніж 40-річної традиції в цій країні, коли кандидати в президенти надають свої податкові декларації", - сказав член Асамблеї Девід Бухвальд, який спонсорував законопроект.

Тепер документ буде направлений губернатору Ендрю Куомо на підпис. Губернатор-демократ сказав, що підпише законопроект.

Нагадаємо,  4 квітня голова комітету з доходів і видатків палати представників конгресу США Річард Ніл офіційно запросив податкові декларації президента країни Дональда Трампа за шість років.

Після цього Трамп ухилився від запитання про те, чи випустить свої податкові декларації.

Згодом конгрес США в рамках нового розслідування наказав декільком компаніям надати фінансові дані президента США Дональда Трампа.

На початку березня стало відомо, що у Конгресі США готують запит про отримання податкових декларацій президента Дональда Трампа за останні 10 років. Бюджетний комітет має намір перевірити декларації Трампа на предмет використання шахрайських схем.

21 травня федеральний суддя столичного округу Колумбія Аміт Мехта підтримав позицію палати представників конгресу США, яка вимагала від президента США Дональда Трампа надати податкові декларації

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна