Шпигунський скандал в Австрії: Підозрюваного заарештували, йому "світить" 10 років

Австрійський відставний полковник, якого підозрюють у 28-річному шпигунстві на користь Росії, був заарештований у ніч на суботу і перебуває під вартою

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на австрійське видання Kleine Zeitung.

Iнформацію виданню підтвердив прокурор Робер Гольцляйтнер. Арешт обумовили ймовірністю втечі підозрюваного та можливе вчинення ним злочинів.

Рішення про попереднє ув'язнення підозрюваного буде ухвалене у понеділок або найпізніше у вівторок. Ймовірному шпигуну, згідно з законом, загрожує до 10 років тюрми.

Австрія затримала колишнього полковника своїх збройних сил, підозрюваного у 20-річному шпигунстві на користь Росії. Глава МЗС Австрії Карін Кнайсль у зв'язку з цим скасувала заплановану поїздку до Москви.

Кнайсль заявила, що в разі підтвердження підозр у шпигунстві російсько-австрійські відносини будуть серйозно обтяжені.

Затриманий полковник австрійської армії, який з 1990-х років працював на російську військову розвідку ГРУ, зізнався у шпигунській діяльності проти Австрії на користь Росії.

Нагадаємо, 9 листопада представника Росії викликали в Міністерство закордонних справ Австрії після того, як викрили в армії країни російського шпигуна.

Того ж дня стало відомо, що Міністерство оборони Австрії підозрює в розголошенні державної таємниці 70-річного відставного офіцера.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #арешт