Самописці зафіксували "нехарактерні звуки" в момент зникнення з радарів A321

Екіпаж російського літака А321, що розбився у Єгипті, до моменту катастрофи не мав інформації про неполадки на борту

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Інтерфакс".

"Із запису розмов льотного екіпажу з диспетчерами випливає, що ситуація на борту за 4 хвилини до зникнення літака з радарів залишалася штатною, екіпаж вів звичайні переговори з диспетчерами, нічого не вказувало на неполадки на борту, екіпаж про них також не повідомляв", - повідомило поінформоване джерело агентства у Каїрі.

Співрозмовник повідомив, що "моменту зникнення лайнера з екранів радарів на записи передують нехарактерні для штатного польоту звуки".

Льотний екіпаж не подавав сигналу лиха, підкреслило джерело.

"Судячи з запису, нештатна ситуація на борту сталася раптово і стала несподіванкою для льотного екіпажу, при цьому пілоти не встигли подати сигнал лиха", - сказало джерело.

Літак A321 російської авіакомпанії "Когалимавіа", що виконував рейс Шарм-еш-Шейх - Санкт-Петербург, зазнав катастрофи 31 жовтня поблизу населеного пункту Ель-Аріш у Єгипті. Загинули всі, хто знаходилися на борту 224 людини: 217 пасажирів і сім членів екіпажу.

Зазначимо, за повідомленнями ЗМІ, американський інфрачервоний супутник зафіксував тепловий спалах в той же час і в тому ж місці, де перед катастрофою перебував російський пасажирський літак Airbus A321. Цей спалах може свідчити про вибух. 

Експерти розвідувально-аналітичної компанії Stratfor вважають, що найбільш імовірною причиною авіакатастрофи над Єгиптом стало пронесення вибухового пристрою на борт Airbus A321

Нагадаємо, лайнер A321 російської авіакомпанії "Когалимавіа" розбився в суботу, 31 жовтня, на Синайському півострові в Єгипті. Він здійснював рейс Шарм-ель-Шейх - Санкт-Петербург. 

Лайнер впав на південь від міста Ель-Аріш в провінції Північний Синай.

Ніхто з 224 осіб, що перебували на борту, не вижив.

Раніше на прес-конференції в Москві керівництво "Когалимавіа" заявило, що"єдиною зрозумілою причиною катастрофи літака в повітрі міг бути зовнішній вплив на повітряне судно".

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme