Путін стурбований слабкою народжуваністю на Росії

Президент Росії Володимир Путін вважає, що ключовим завданням є збереження народу, що означає надання всілякої підтримки сім'ям

Про це він повідомив під час виступу з посланням до Федеральних зборів, інформує Depo.ua.

"Росія зараз увійшла в дуже складний демографічний період, народжуваність, як ви знаєте, знижується. Вже говорив, що причини тут чисто об'єктивні. Вони пов'язані з тими величезними людськими втратами ... які понесла наша країна в XX столітті, під час Великої Вітчизняної війни і в драматичні роки після розвалу СРСР", - сказав Путін.

Він наполягає, що Росія повинна домогтися відновлення природного приросту населення в 2023-2024 роках.

"Ми знову здатні це зробити, на рубежі 2023-2024 років домогтися відновлення природного приросту населення", - зазначив президент Росії.

В якості заохочення до народження дітей Путін пропонує знижувати податкове навантаження на сім'ю.

"Принцип повинен бути дуже простий: більше дітей - менше податків", - заявив він.

Зокрема, він пропонує повністю звільнити багатодітні сім'ї від податків на земельні ділянки площею шість соток.

"Пропоную збільшити федеральну пільгу на нерухоме майно для багатодітних сімей, додатково звільнити від податку по 5 квадратних метрів в квартирі і по 7 кадратних метрів в будинку на кожну дитину", - додав російський президент.

Нагадаємо, у вересні віце-прем'єр Росії Тетяна Голікова заявила, що на Росії на сьогоднішній день спостерігається істотне зниження народжуваності, відбувається природне зменшення населення, згідно з підсумковими даними за сім місяців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook