Протести у Гонконзі: Після блокування 100 рейсів аеропорт знову відновив роботу

Аеропорт Гонконгу відновив свою діяльність після хаосу, що стався вночі, під час якого відбулися зіткнення демонстрантів з поліцією

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на BBC News.

За даними відомства, близько 100 рейсів було скасовано в зв'язку з антиурядовими мітингами в аеропорту Гонконгу. Однак, повідомляється, що в середу рейси відправлялися у відповідності з графіком, хоча деякі з них все ще залишаються в статусі скасування.

Після кількох днів збоїв графіка відправки рейсів, адміністрація аеропорту заявила, що отримала тимчасовий судову заборону, який забороняє страйкарям входити в певні місця. У заяві йдеться, що люди будуть "не допущені в зал до участі в будь-яких демонстраціях або акціях протесту в аеропорту, за винятком району, позначеного адміністрацією аеропорту, як дозволеннного".

Було вжито додаткових заходів безпеки, що обмежують доступ до терміналу – в нього допускаються лише співробітники і пасажири з дійсними посадочними талонами.

Нагадаємо, 27 липня у Гонконзі поновилася акція протесту всупереч забороні поліції.

У Гонконзі протестувальники застосовують лазери, щоб завадити системам розпізнавання облич

Під час мітингу поліція Гонконгу застосувала сльозогінний газ проти активістів.

13 липня у Гонконгу поліція кийками та перцевим спреєм розганяла протестувальників.

9 серпня у зв'язку з заворушеннями, які з червня періодично порушують нормальне життя мегаполісу, аеропорт Гонконгу був змушений оголосити про обмеження на вхід до своїх терміналів.

10 серпня у Гонконзі знову розпочалися кілька антиурядових акцій протесту.

Довідка: 9 червня у Гонконзі кілька сотень тисяч людей вийшли на вулиці проти планів уряду дозволити видачу ймовірних правопорушників владі Китаю.

12 червня у Гонконзі протестувальники заблокували парламент, а поліція взялася до силового розгону демонстрантів.

15 червня лідерка Гонконгу Керрі Лем призупинила просування суперечливого закону, який дозволяв екстрадицію на материковий Китай.

1 липня протестувальники у Гонконгу прорвалися в будівлю законодавчих зборів після того, як очільник адміністрації Гонконгу Керрі Лем відмовилася вступити в переговори.

2 липня прем'єр-міністр Гонконгу Керрі Лем заявила про відмову від закону про екстрадицію.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme