UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

"Північний потік-2" отримає необхідні дозволи до кінця літа, – ЗМІ

Рішення щодо видачі необхідних дозволів на будівництво російського газопроводу "Північний потік-2" будуть ухвалені до кінця літа

Про це заявив гендиректор австрійського нафтогазового концерну OMV Райнер Зеле в інтерв'ю агентству DPA, передає Depo.ua із посиланням на Handelsblatt.

Так, за його прогнозами, влада Росії, Швеції та Данії, від яких очікують надання дозволів на будівництво, схвалять відповідні рішення найближчим часом.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп намагався переконати Німеччину відмовитися від участі у будівництві російського газопроводу "Північний потік-2".

США хочуть запобігти будівництву газопроводу "Північний потік-2" і не виключають санкцій проти нього.

Довідка: Дочірнє підприємство російського газового монополіста "Газпром" Nord Stream 2 має намір почати будівництво в 2018 році і завершити його до кінця 2019 року. Угоди щодо фінансування проекту газогону "Північний потік-2" підписані з компаніями ENGIE (Франція), OMV (Австрія), Royal Dutch Shell (Британія-Нідерланди), Uniper і Wintershall (обидві – Німеччина).

Протяжність трубопроводу з пропускною здатністю 55 мільярдів кубометрів газу на рік повинна скласти 1220 кілометрів, він буде з'єднувати російську Усть-Лугу і німецький Грайфсвальд. Проти проекту активно виступають країни Балтії, Польща та Україна, серйозні питання залишаються і в Єврокомісії.

Між тим Німеччина наприкінці березня видала пакет дозволів на будівництво та експлуатацію газопроводу.

10 травня очільник МЗС Німеччини Хайко Маас у Москві заявив, що федеральний уряд Німеччини підтримує реалізацію газопроводу "Північний потік-2" в обхід України.

На початку травня у Німеччині у м. Любмін у федеральній землі Мекленбург-Передня Померанія на наземному стикувальному пункті розпочато будівництво німецької ділянки російського газопроводу "Північний потік-2".

27 квітня Меркель їздила до Вашингтона з офіційним візитом, де зустрілася з президентом США Дональдом Трампом. За прогнозами, головною темою зустрічі лідерів Німеччини і США мало бути будівництво газопроводу "Північний потік - 2".

12 квітня уряд Фінляндії видав повний комплект дозволів на будівництво газопроводу "Північний потік-2".

Натомість польські політики намагаються активно мобілізувати інші країни Європи до протидії реалізації російського проекту "Північний потік-2".

Тим часом Данія хоче пов'язати згоду на будівництво "Північного потоку-2" з питанням України та російськими гарантіями Києву.

15 травня у Грайфсвальдській затоці в Балтійському морі розпочалися підготовчі роботи на морській ділянці "Північного потоку-2".

Оператор газопроводу "Північний потік-2" почав підготовчі роботи на його морській ділянці в затоці Грайфсвальд в Німеччині.

Також на наземному стикувальному пункті майбутнього газопроводу в місті Лубмин у федеральній землі Мекленбург-Передня Померанія на площі близько шести гектарів розпочато роботи із викопування котловану та закладки фундаменту для газової приймальної станції, а також будівлі техобслуговування спірного газопроводу.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme