Пасажири першого класу платять бортпровідницям за секс в літаку, - стюардеса

Бортпровідниця розповіла, що в минулому році дві її колеги заробляли тим, що надавали послуги сексуального характеру пасажирам першого і бізнес-класів

Depo.Світ
20 жовтня 2017 17:09
ФОТО: depo.ua

Про це передає Depo.ua з посиланням на видання The Sun.

Видання опублікувало одкровення стюардеси, яка працювала в одній з британських авіакомпаній більше 10 років. Бортпровідниця розповіла, що пішла в цивільну авіацію, щоб "подорожувати по світу, зустрічатися з новими людьми і отримувати високу зарплату".

Але порядки, які панують в даному бізнесі, вона згадує з жахом. Пасажири, говорить стюардеса, нерідко платять за інтим в польоті. Особливо часто це роблять пасажири першого і бізнес-класів. Так, в минулому році дві дівчини заробляли гроші, займаючись сексом з пасажирами.

"Стюардесу повезли на замовлення, як повію. Вона була спіймана з візитною карткою. Незабаром після інциденту її звільнили", - згадує бортпровідниця.

Інша бортпровідниця розповіла, що під час поїздки в Лос-Анджелес до неї приходили в готельний номер, щоб займатися сексом.

"Пасажири готові платити за маленьку іграшку у вузькій спідниці", - зазначила стюардеса.

Коли під час польоту на борту виникає хоча б відносна тиша, каже бортпровідниця, легко почути, як співробітники займаються сексом один з одним в зоні відпочинку членів екіпажу. Були й ситуації, коли один з пілотів "проводив час" з бортпровідницею, коли в тому ж літаку перебувала його дружина, запевняє дівчина.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ