Німеччина взяла зобов’язання відмовитися від вугілля задля захисту клімату

Німеччина сьогодні, 22 вересня, приєднається до альянсу Powering Past Coal Alliance, учасники якого зобов'язуються припинити використання енергії з вугілля

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Deutsche Welle.

За словами міністра охорони навколишнього середовища Німеччини Свен Шульце заявив, що відмова від використання вугілля є головним елементом для глобальної захисту клімату.

Під час кліматичної конференції ООН у США представники Німеччини планують зробити відповідне оголошення. За словами міністра, прийнятим напередодні пакету заходів для боротьби зі змінами клімату німецький уряд офіційно заявило про поступову відмову від використання енергії від вугілля.

"Коли така велика індустріальна країна як Німеччина відмовляється від ядерної енергетики та вугільної і поступово переходить на поновлювані джерела енергії, вона посилає потужний сигнал в інші частини світу", - вважає Шульц.

Нагадаємо, альянс Powering Past Coal був заснований Великобританією і Канадою в 2017 під час кліматичної конференції ООН у Бонні. Німеччина тоді офіційно не приєдналася до альянсу. До організації придинилось понад 50 країн, регіонів і міст, а також більше 30 компаній і організацій. Серед членів альянсу, зокрема, Франція, Італія, Австрія, Швейцарія, Бельгія, окремі штати і міста США.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook