Найстаріша турфірма світу банкрутіє

Британський уряд не зацікавлений у тому, щоб врятувати від банкрутства найстарішу у світі туристичну компанію Thomas Cook

Про це заявив міністр закордонних справ Домінік Рааб, передає Depo.ua з посиланням на DW.

"Ми систематично не втручаємося (...), якщо не буде хорошого стратегічного національного інтересу зробити це", – сказав міністр.

Thomas Cook, яка існує вже 178 років, потребує ще 200 млн фунтів стерлінгів на додаток до 900 млн фунтів стерлінгів, про отримання яких компанія вже домовилася в рамках рекапіталізації. Раніше видання The Financial Times повідомило, що туристична компанія звернулась за допомогою до уряду. Однак у самій Thomas Cook відмовились це коментувати.

Раніше компанія повідомляла, що в обговоренні умов капіталізації та реорганізації підприємства бере участь "широке коло зацікавлених сторін". Серед них були названі головний акціонер компанії – китайська Fosun Tourism Group, філії компанії та її основні банки-кредитори. При цьому очікувалось, що внаслідок рекапіталізації частки акціонерів у компанії можуть бути значно зменшені.

У відповідь на запитання занепокоєних клієнтів Thomas Cook відповіла у Twitter, що "працює як зазвичай". На даний момент на відпочинку перебувають понад 600 тисяч клієнтів Thomas Cook, з них близько 160 тисяч – британці. Кількість працівників туристичної компанії у Великій Британії становить близько 9000 осіб. Мер Манчестера Енді Бернем заявив, що "надзвичайно стурбований" майбутнім Thomas Cook та її працівників, понад три тисячі яких живуть у цьому місті.

Компанія Thomas Cook була заснована в 1841 році та була першою туристичною компанією у світі. Вона названа на честь винахідника організованого туризму Томаса Кука. Окрім туристичного бізнесу компанія володіє авіакомпанією Thomas Cook Airlines.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook